#1 2012-09-11 20:54:42

Renner

http://img15.imageshack.us/img15/4343/adminmod.jpg

Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 7
Punktów :   

Wprowadzenie do frakcji by Renner

Witaj graczu! Podczas wypełniania zgłoszenia natkniesz się na rubrykę pod tytułem "Frakcja". Czymże one są i co dają? Odpowiedź znajdziecie w tym poradniku.

1. Czym jest w ogóle frakcja?
Frakcja to najogólniej mówiąc drużyna, zespół, dla którego walczycie i pracujecie.

2. Jak można przystąpić do danej frakcji?
Wpisując jej nazwę w rubryce "Frakcja" w waszym zgłoszeniu.

3. Ile ich jest?
Trzy: New Yevon, Youth League i Machina Faction.

4. Czym się od siebie różnią?
Każda frakcja ma swoje własne, osobne misje (członek Machina Faction nie może wykonywać misji np. dla New Yevon) oraz bonus początkowy (wszystko zostanie wyjaśnione w innym temacie)

5. Kto dowodzi frakcjami?
Aktualnie głównym i jedynym dowódcą jestem ja, jednak z czasem postaram się o moderatorów odpowiedzialnych za te ugrupowania.

6. Frakcja a drużyna.
Frakcja - ugrupowanie, do którego należą wszyscy chętni walczyć po jego stronie. Do jednej z trzech frakcji dołączamy, wpisując ją w formularzu zgłoszenia.
Drużyna - mały zespół (co najmniej 3 osobowy), tworzony wewnątrz jednej frakcji. Aby móc utworzyć drużynę, trzeba spełniać kilka warunków (zamieszczonych w dziale "Drużyny"). Można również dołączyć do jednego z istniejących teamów (za zgodą jego przywódcy).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hogwartx.pun.pl www.gazeta-gwiazda.pun.pl www.clubpenguin.pun.pl www.headshotzhunters.pun.pl www.1alo.pun.pl